Blog

15.08.2019

Jak działa BLIK?

Jak działa BLIK?
Czy wiesz czym jest BLIK? W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o tej usłudze za sprawą zorganizowanej loterii, w której możesz wygrać nawet 100 000 złotych! BLIK to nowoczesna funkcja, która pozwala płacić za zakupy, wypłacać z bankomatu i dokonywać przelewów przy pomocy telefonu.

Mechanizm, o który opiera się funkcjonowanie BLIKa, polega na generowaniu jednorazowych kodów ważnych przez 2 minuty. Kody są na żądanie banku przekazywanie klientowi. System ten jest o wiele bardziej bezpieczny, niż płacenie kartą zbliżeniowo. 

Kiedy Polacy korzystają z BLIKa?

Najchętniej posługujemy się BLIKiem w momencie, gdy wypłacamy gotówkę z bankomatu. Wystarczy jedynie wybrać opcję wypłaty gotówki za pomocą BLIKa, a następnie wpisać wygenerowany przez aplikację kod i potwierdzić swoim PINem do aplikacji mobilnej. Do tej operacji nie potrzebujemy katy bankomatowej.

BLIKiem można płacić również w sklepach – zastępuje on wtedy tradycyjną kartę płatniczą. Podobnie jak w przypadku bankomatu, taki sposób płatności jest bardzo prosty – zamiast PINu, na terminalu wpisujemy wygenerowany kod. 

Dzięki BLIKowi szybko można też płacić w internecie, a także rozliczać się z innymi osobami, ponieważ przelew na ich konto trafia natychmiastowo. 

Jak działa BLIKomania?

BLIKomania ma na celu rozpromowanie usługi płatności telefonem, dzięki czemu dla osób, które często płacą BLIKiem są atrakcyjne nagrody – w losowaniu można wygrać nawet 100 tysięcy złotych! 

Aby wziąć udział w loterii, należy:

• Zarejestrować się na stronie loterii – blikomania.pl

• Dokonać płatności BLIKiem

Codziennie można wygrać 1x1000 zł, 47x100 zł, a pod koniec loterii zostaje rozlosowana nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zwycięzca dostanie powiadomienie adres mailowym. 

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych za pośrednictwem serwisu kredytów konsumenckich w promocji „Promocja Pierwsza pożyczka do 1500zł z RRSO 0%” Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 0%. całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie: stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 0,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1500 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.10.2018 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych za pośrednictwem serwisu kredytów konsumenckich dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 412.50 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 412.50 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 1911.98 PLN. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1815.45% Kalkulacja została dokonana na dzień 15.11.2018 r.

Administratorem danych osobowych jest Adepto sp. z o. o., które świadczy usługi na rzecz Partnerów Adepto sp. z o. o. Adepto spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przetwarza dane osobowe tylko i wyłącznie w celach technicznych, oraz w celu podjęcia działań mających skutkować zawarciem umowy między Użytkownikiem a Partnerem Adepto sp. z o.o., oraz w celach marketingowych w wypadku wyrażenia przez użytkowników zgód wymaganych przez przepisy powszechnie obwiązującego prawa.

Naszym Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Katarzyna Sekuła, adres e-mail IOD@adepto.pl

Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zostały zawarte w Polityce prywatności Adepto sp. z o. o.